Doładuj telefon w IB24 lub kasach Banku

Klienci BS w Raciążu mogą już korzystać z usługi doładowań kont telefonów komórkowych na kartę Pre-paid. Jest to rozwiązanie szybkie, bezpieczne i wygodne, ale przede wszystkim dostępne dla Klientów bez ograniczeń czasowych. Usługa może być zrealizowana w kasach Banku, ale przede wszystkim poprzez system IB24.

Operacja zasilenia konta telefonu Pre-paid trwa tylko kilka minut. Proces doładowania jest uruchamiany natychmiast po dokonaniu płatności i zatwierdzeniu dyspozycji, przekazywanej następnie do partnera usługi - firmy Blue Media S.A., która realizuje doładowanie on-line ze wskazanym operatorem. 

Samo złożenie zlecenia jest wyjątkowo proste. Wymagane jest podanie nazwy operatora, kwoty doładowania oraz numeru telefonu. Operacja jest zatwierdzana tak, jak tradycyjny przelew - kodem SMS. Telefon zostaje doładowany zazwyczaj po kilku minutach. 

Oferujemy doładowania telefonów na kartę wszystkich najważniejszych operatorów: Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Play, Cyfrowy Polsat, wRodzinie, Virgin Mobile, Lycamobile oraz Nju.

Jeśli nie posiadasz jeszcze dostępu do konta przez system IB24, zapraszamy do najbliższej placówki, w której po podpisaniu umowy, usługa zostanie dołączona do Twojego konta bankowego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zobacz także

Komunikaty

Zmiana daty podania wyników losowania

Informujemy, że decyzją Dyrektora Izby Administracji Skarbowej zatwierdzony został aneks do Regulaminu Loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019)"...

więcej

Licytacje nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obwieszczeniami licytacji nieruchomości położonych gminie Sońsk.

więcej