Lider 2017 - Novum

W dniu 12 czerwca br. podczas Forum Administratorów Novum Bank, które odbyło się na Zamku Gniew, Bank Spółdzielczy w Raciążu został wyróżniony jako "Lider 2017" przez organizatora firmę Novum za zaangażowanie i wkład merytoryczny podczas wdrożenia systemu Novum Bank Enterprise oraz fachową pomoc w udoskonalaniu systemu, a w szczególności modułu Analiz i Sprawozdawczości. Wyróżnienie w postaci pamiątkowego miecza odebrał Zastępca Prezesa Pan Mirosław Jabłonowski.

Przypominamy, iż system firmy Novum został wdrożony w BS Raciąż w 2017 roku i oprócz korzyści dla samego Banku dał nam możliwość zaoferowania naszym klientom produktów bogatszych w nowoczesne rozwiązania IT czyniąc Bank bardziej konkurencyjnym i innowacyjnym. Dziękujemy firmie Novum za wyróżnienie uważamy, że dotychczasowa jak i przyszła współpraca będzie obfitowała w dalsze sukcesy przynosząc korzyści obu firmom, co z pewnością przełoży się bezpośrednio na zadowolenie wszystkich naszych klientów.

 

Zobacz także

Komunikaty

Zmiana daty podania wyników losowania

Informujemy, że decyzją Dyrektora Izby Administracji Skarbowej zatwierdzony został aneks do Regulaminu Loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019)"...

więcej

Licytacje nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obwieszczeniami licytacji nieruchomości położonych gminie Sońsk.

więcej