Oszczędzaj latem w loterii promocyjnej Lokata SGB

Mimo żaru na dworze, zachowaj zimną krew - zainwestuj! Wygraj Skodę Scala Ambition dzięki loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem!

15 lipca wystartowała kolejna loteria promocyjna Banków Spółdzielczych SGB - Oszczędzaj latem! To nie tylko wspaniała inwestycja z gwarantowanym zyskiem, ale przede wszystkim pełna emocji zabawa i duża szansa na liczne, bardzo wartościowe nagrody!

Wystarczy do 27 września br. założyć lokatę na minimum 500 złotych w naszym Banku Spółdzielczym - możesz to zrobić choćby tu: https://ib24.bsraciaz.pl/ - na okres 6 miesięcy i… przyglądać się własnemu szczęściu. Każdy, kto weźmie udział w loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem, może wygrać jedną z następujacych nagród:

  • samochód Skoda Scala Ambition
  • rower miejski męski Le Grand BowMan 2019
  • rower miejski damski Le Grand Lille 3 2019
  • wyciskarka wolnoobrotowa Philips Viva Collection
  • aparat fotograficzny Fujifilm Instax Wide 300
  • wideorejestrator MIO MiVue C312 FullHD.

Dodatkowo wyłącznie wśród Klientów Naszego Banku rozlosowane zostaną gwarantowane nagrody:

  • dwa rowery miejskie damskie Le Grand Lille 3 2019
  • jeden rower miejski męski Le Grand BowMan 2019
  • sześć wyciskarek wolnoobrotowych Philips Viva Collection

Kiedy Ty cieszysz się letnim wypoczynkiem, Twoje pieniądze mocno pracują i pomnażają szanse na finałowy triumf!

Zdeponuj w naszym Banku Spółdzielczym 500 złotych (każda wielokrotność tej kwoty pomnaża Twoje szanse i zysk!) i ciesz się letnim urlopem.

Regulamin loterii >>>

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Lato 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 15.07.2019 r. do 27.09.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Zobacz także

Komunikaty

Zmiana daty podania wyników losowania

Informujemy, że decyzją Dyrektora Izby Administracji Skarbowej zatwierdzony został aneks do Regulaminu Loterii promocyjnej "Lokata SGB (Zima 2019)"...

więcej

Licytacje nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z obwieszczeniami licytacji nieruchomości położonych gminie Sońsk.

więcej